NASZE MAGAZYNY:
  • Logo Dzwig
  • Logo Dzwig
  • Logo EuroParking
  • Logo Gospodarka Odpadami
  • Logo CityBonus
     Zremb - wyniki wyszukiwania (6)

Normy, specyfikacje, dokumenty techniczne powiązane z Dyrektywą Dźwigową 2014/33/UE
2019-02-26    

Opisane w poprzedniej części zabiegi przyczyniły się do znacznego wzrostu ilościowego montowanych i produkowanych dźwigów, ale nie rozwiązywały zasadniczego problemu - produkcji nowoczesnych, wydajnych i o wysokiej jakości dźwigów o sterowaniach zbiorczych i grupowo-zbiorczych.
2018-07-02    

Po drugiej wojnie światowej już w roku 1946 z połączenia przedstawicielstw firm „Otis" i „Stigler” powstały w Warszawie zakłady budowy dźwigów „Elektrodźwig" Sp. z o.o. W następnym roku przystąpiła do produkcji dźwigów Warszawska Fabryka Dźwigów Groniowski.
2018-01-31    

Od prawie pięćdziesięciu lat towarzyszą nam w codziennym życiu, do tej pory były niezawodne, jednak czas ich świetności dobiega końca - mowa o dźwigach osobowych Zrembu, które powoli przechodzą do historii.
2014-04-07    

Działająca na rynku od 1994 roku firma Polyco Service specjalizuje się w montażu szlabanów i automatyki do bram na terenie Warszawy oraz całej Polski. Wśród klientów firmy znalazły się najważniejsze państwowe oraz warszawskie urzędy, instytucje publiczne, firmy i placówki naukowe.
2013-11-29    

O istnieniu firmy Bracia Jenike dowiedziałem się z publikacji poświęconej jubileuszowi Zakładów Urządzeń Dźwigowych. W listopadzie 2011r, na wykładzie Studium Varsavianistycznego poświęconego warszawskim przedsiębiorcom wyznania ewangelicko-augsburskiego wymieniono powyższą firmę, pokazując jednocześnie jej przedwojenne reklamy. Zainteresowałem się tą firmą i tak powstał ten artykuł.
2013-11-26